BAYİLİK

Penyem'in toplam 3 mağazası bulunuyor. Franchising yatırımı yapmayı düşünen girişimcilerden isim hakkı talep edilmiyor ve kazançların üzerinden aylık royalty bedeli alınmıyor. Penyem'de bir şube kurmanın maliyeti 30 bin ile 50 bin TL arasında değişiyor. Firma, sürecin başlangıcından mağaza açılışına kadar olan tüm operasyonda yatırımcının yanında oluyor.

Penyem mağazası açmak isteyen girişimcileri veya işlerini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı “Franchising” sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Franchising sistemimiz sayesinde, tekstil sektöründeki yılların birikimi ve deneyimini sizlerle paylaşmış oluyor, böylelikle bir mağazanın kendi başına istihdam edemeyeceği farklı alanlardaki uzmanlıklarımızı sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bununla birlikte, ürünlerimizi merkezimizin tüm Türkiye için belirlediği perakende satış fiyatlarından tüketiciye sunmak gibi ortak faydalardan yararlanma imkanınız olacaktır. Franchising hakkında bilgi almak için   [email protected]  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sizleri Penyem ailesinin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyacağız.